Klubmodul henter siden
Booking
 
Køb og forlæng perioden. Vis historik
Vejledning
1. Klik på prisen og køb adgang.
2. LOG IND.
3. Klik book eller venteliste for at tilmelde dig.
4. Hold evt. musen over holdnavnet for holdbeskrivelse.


Dato Tid Holdnavn Instruktør
12.11.2019 09.00  -  10.00 instruktørtime Poul-Erik Løie Book
0 / 1
12.11.2019 17.30  -  19.00 cross gym Nicolaj Nielsen Book
0 / 20
12.11.2019 19.00  -  20.00 Body bike Henrik Kollberg Book
2 / 16
12.11.2019 19.00  -  20.00 Instruktørtime Jonas Lindhardt Book
0 / 1
12.11.2019 20.00  -  21.00 Instruktørtime Jonas Lindhardt Book
0 / 1
13.11.2019 07.30  -  08.30 body bike Knud Bonke Book
0 / 16
13.11.2019 16.00  -  17.00 Instruktørtime Thomas Roldhave Book
0 / 1
13.11.2019 17.30  -  19.30 løb øvet Rikke Guttesen Book
0 / 15
13.11.2019 17.30  -  19.30 løb prof Thorbjørn Guttesen Book
0 / 15
13.11.2019 17.30  -  19.30 løb begynder Marie Kollberg Book
0 / 15
13.11.2019 18.00  -  19.00 Body bike Jimmi Villumsen Book
11 / 16
14.11.2019 09.00  -  10.00 instruktørtime Poul-Erik Løie Book
0 / 1
14.11.2019 17.30  -  18.30 Body bike Thomas Gregers-Høegh Book
4 / 16
14.11.2019 18.30  -  20.00 Crossgym Bo Petersen Book
0 / 20
15.11.2019 07.30  -  08.30 body bike Knud Bonke Book
1 / 16
16.11.2019 08.00  -  09.00 body bike Bo Petersen Book
3 / 16
18.11.2019 07.00  -  08.00 Instruktørtime Charlotte søgaard Nielsen Book
0 / 1
18.11.2019 07.30  -  08.30 body bike Knud Bonke Book
0 / 16
18.11.2019 17.30  -  19.30 løb prof Thorbjørn Guttesen Book
0 / 15
18.11.2019 17.30  -  19.30 løb begynder Marie Kollberg Book
0 / 15
18.11.2019 17.30  -  19.30 løb øvet Rikke Guttesen Book
0 / 15
18.11.2019 17.30  -  18.30 Body bike Bo Petersen Book
2 / 16
18.11.2019 18.00  -  19.00 Instruktørtime Mette Andersen Book
0 / 1
19.11.2019 09.00  -  10.00 instruktørtime Poul-Erik Løie
19.11.2019 17.30  -  19.00 cross gym Nicolaj Nielsen Book
0 / 20
19.11.2019 19.00  -  20.00 Instruktørtime Jonas Lindhardt
19.11.2019 19.00  -  20.00 Body bike Henrik Kollberg Book
1 / 16
19.11.2019 20.00  -  21.00 Instruktørtime Jonas Lindhardt Book
0 / 1
20.11.2019 07.30  -  08.30 body bike Knud Bonke Book
0 / 16
20.11.2019 16.00  -  17.00 Instruktørtime Thomas Roldhave Book
0 / 1
20.11.2019 17.30  -  19.30 løb øvet Rikke Guttesen Book
0 / 15
20.11.2019 17.30  -  19.30 løb prof Thorbjørn Guttesen Book
0 / 15
20.11.2019 17.30  -  19.30 løb begynder Marie Kollberg Book
0 / 15
20.11.2019 18.00  -  19.00 Body bike Jimmi Villumsen Book
4 / 16
21.11.2019 09.00  -  10.00 instruktørtime Poul-Erik Løie
21.11.2019 17.30  -  18.30 Body bike Thomas Gregers-Høegh Book
1 / 16
21.11.2019 18.30  -  20.00 Crossgym Bo Petersen Book
0 / 20
22.11.2019 07.30  -  08.30 body bike Knud Bonke Book
0 / 16
23.11.2019 08.00  -  09.00 body bike Bo Petersen Book
2 / 16
25.11.2019 07.00  -  08.00 Instruktørtime Charlotte søgaard Nielsen Book
0 / 1
25.11.2019 07.30  -  08.30 body bike Knud Bonke Book
0 / 16
25.11.2019 17.30  -  19.30 løb prof Thorbjørn Guttesen Book
0 / 15
25.11.2019 17.30  -  19.30 løb øvet Rikke Guttesen Book
0 / 15
25.11.2019 17.30  -  19.30 løb begynder Marie Kollberg Book
0 / 15
25.11.2019 17.30  -  18.30 Body bike Bo Petersen Book
1 / 16
25.11.2019 18.00  -  19.00 Instruktørtime Mette Andersen Book
0 / 1
26.11.2019 09.00  -  10.00 instruktørtime Poul-Erik Løie Book
0 / 1
26.11.2019 17.30  -  19.00 cross gym Nicolaj Nielsen Book
0 / 20
26.11.2019 19.00  -  20.00 Instruktørtime Jonas Lindhardt Book
0 / 1
26.11.2019 19.00  -  20.00 Body bike Henrik Kollberg Book
0 / 16
26.11.2019 20.00  -  21.00 Instruktørtime Jonas Lindhardt Book
0 / 1
27.11.2019 07.30  -  08.30 body bike Knud Bonke Book
0 / 16
27.11.2019 16.00  -  17.00 Instruktørtime Thomas Roldhave Book
0 / 1
27.11.2019 17.30  -  19.30 løb prof Thorbjørn Guttesen Book
0 / 15
27.11.2019 17.30  -  19.30 løb begynder Marie Kollberg Book
0 / 15
27.11.2019 17.30  -  19.30 løb øvet Rikke Guttesen Book
0 / 15
27.11.2019 18.00  -  19.00 Body bike Jimmi Villumsen Book
3 / 16
28.11.2019 09.00  -  10.00 instruktørtime Poul-Erik Løie Book
0 / 1
28.11.2019 17.30  -  18.30 Body bike Thomas Gregers-Høegh Book
1 / 16
28.11.2019 18.30  -  20.00 Crossgym Bo Petersen Book
0 / 20
29.11.2019 07.30  -  08.30 body bike Knud Bonke Book
0 / 16
30.11.2019 08.00  -  09.00 body bike Bo Petersen Book
1 / 16
02.12.2019 07.00  -  08.00 Instruktørtime Charlotte søgaard Nielsen Book
0 / 1
02.12.2019 07.30  -  08.30 body bike Knud Bonke Book
0 / 16
02.12.2019 17.30  -  19.30 løb prof Thorbjørn Guttesen Book
0 / 15
02.12.2019 17.30  -  19.30 løb begynder Marie Kollberg Book
0 / 15
02.12.2019 17.30  -  19.30 løb øvet Rikke Guttesen Book
0 / 15
02.12.2019 17.30  -  18.30 Body bike Bo Petersen Book
1 / 16
03.12.2019 09.00  -  10.00 instruktørtime Poul-Erik Løie Book
0 / 1
03.12.2019 17.30  -  19.00 cross gym Nicolaj Nielsen Book
0 / 20
03.12.2019 19.00  -  20.00 Instruktørtime Jonas Lindhardt Book
0 / 1
03.12.2019 19.00  -  20.00 Body bike Henrik Kollberg Book
0 / 16
03.12.2019 20.00  -  21.00 Instruktørtime Jonas Lindhardt Book
0 / 1
04.12.2019 07.30  -  08.30 body bike Knud Bonke Book
0 / 16
04.12.2019 16.00  -  17.00 Instruktørtime Thomas Roldhave Book
0 / 1
04.12.2019 17.30  -  19.30 løb prof Thorbjørn Guttesen Book
0 / 15
04.12.2019 17.30  -  19.30 løb øvet Rikke Guttesen Book
0 / 15
04.12.2019 17.30  -  19.30 løb begynder Marie Kollberg Book
0 / 15
04.12.2019 18.00  -  19.00 Body bike Jimmi Villumsen Book
0 / 16
05.12.2019 09.00  -  10.00 instruktørtime Poul-Erik Løie Book
0 / 1
05.12.2019 17.30  -  18.30 Body bike Thomas Gregers-Høegh Book
1 / 16
05.12.2019 18.30  -  20.00 Crossgym Bo Petersen Book
0 / 20
06.12.2019 07.30  -  08.30 body bike Knud Bonke Book
0 / 16
07.12.2019 08.00  -  09.00 body bike Bo Petersen Book
1 / 16
09.12.2019 07.00  -  08.00 Instruktørtime Charlotte søgaard Nielsen Book
0 / 1
09.12.2019 07.30  -  08.30 body bike Knud Bonke Book
0 / 16
09.12.2019 17.30  -  19.30 løb prof Thorbjørn Guttesen Book
0 / 15
09.12.2019 17.30  -  19.30 løb øvet Rikke Guttesen Book
0 / 15
09.12.2019 17.30  -  19.30 løb begynder Marie Kollberg Book
0 / 15
09.12.2019 17.30  -  18.30 Body bike Bo Petersen Book
0 / 16
09.12.2019 18.00  -  19.00 Instruktørtime Mette Andersen Book
0 / 1
10.12.2019 09.00  -  10.00 instruktørtime Poul-Erik Løie Book
0 / 1
10.12.2019 17.30  -  19.00 cross gym Nicolaj Nielsen Book
0 / 20
10.12.2019 19.00  -  20.00 Instruktørtime Jonas Lindhardt Book
0 / 1
10.12.2019 19.00  -  20.00 Body bike Henrik Kollberg Book
0 / 16
10.12.2019 20.00  -  21.00 Instruktørtime Jonas Lindhardt Book
0 / 1
11.12.2019 07.30  -  08.30 body bike Knud Bonke Book
0 / 16
11.12.2019 16.00  -  17.00 Instruktørtime Thomas Roldhave Book
0 / 1
11.12.2019 17.30  -  19.30 løb prof Thorbjørn Guttesen Book
0 / 15
11.12.2019 17.30  -  19.30 løb begynder Marie Kollberg Book
0 / 15
11.12.2019 17.30  -  19.30 løb øvet Rikke Guttesen Book
0 / 15
11.12.2019 18.00  -  19.00 Body bike Jimmi Villumsen Book
0 / 16
12.12.2019 09.00  -  10.00 instruktørtime Poul-Erik Løie Book
0 / 1
12.12.2019 17.30  -  18.30 Body bike Thomas Gregers-Høegh Book
0 / 16
12.12.2019 18.30  -  20.00 Crossgym Bo Petersen Book
0 / 20